Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Közti vérzésnél ez mennyire...

Közti vérzésnél ez mennyire normális?

Figyelt kérdés
Olyan 2-3 havonta előszokott fordulni nálam ilyen közti vérzés. Barnás színű és max 2 napig tart. Most azonban már a 3. napja van... első nap piros vér jött, de csak pisilésnél. Tegnap és ma már csak barnás, viszont elég erős hányinger és émelygés jött rám délután.. Olyan mint amikor már érzed, hogy meg akar jönni és minden bajod van. Azonban pont a közepén vagyok, 15 nap múlva kell megjönnie. Valakinél volt már hasonló?
2013. nov. 7. 16:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez nálam is előfordul néha... elég sokszor volt már, hogy a mensimre két hétre barnás és véres folyásom volt, de nem volt olyan erős, mint rendes menstruációnál. Először azt hittem, hogy rendes menstruáció, csak gyengébb a szokottnál, de aztán rá két hétre meg megjött a rendes mensim. Velem nem először fordul elő ez, tervezem, hogy orvoshoz megyek, szerintem tedd te is ezt.
2013. nov. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen én is tervezem, hogy elmegyek vele. Velem is jó párszor előfordult már, pláne, hogy a menstruáció meg borzalmasan megvisel.. és ami érdekes, hogy nyáron sokkal jobban.
2013. nov. 8. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!