Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló szedése után...

Fogamzásgátló szedése után trombózis hajlam vizsgálat?

Figyelt kérdés

Két hete kezdtem el szedni fogamzásgátlót, de az orvos nem küldött el előtte vérvételre. Azután is el lehet végeztetni azokat a vizsgálatokat amiket előtte kellett volna, hogy már elkezdtem szedni vagy így már nem ad a vérvétel megbízható eredményt?

Pár éve már szedtem másik fogamzásgátlót de csak pár hónapig, akkor nem lett tőle bajom. Vérvételre akkor sem küldtek el előtte, ezért nem is tudtam, hogy kell.

Köszönöm, ha valaki tud válaszolni!



2022. jan. 2. 20:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Mivel a trombózis hajlam vizsgálat a genetikai állományodat vizsgálja (DNS), teljesen mindegy, hogy szedés előtt, után vagy közben mész el a vizsgálatra, ugyanaz az eredmény fog kijönni. És soha nem kell megismételni.
2022. jan. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!