Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Enyhe alhasi görcsök. Lehetség...

Enyhe alhasi görcsök. Lehetséges, hogy méhnyakrák lenne?

Figyelt kérdés

Tavaly tavasszal a rákszűrésem rákmegelező állapotot jelölt. Terhesség miatt akkor annyi történt, hogy 3 havonta újabb kenetet vettek. Az eredmény mindig ugyanaz volt. Az utolsót szeptember végén vették le.

Abban maradtunk, hogy szülés utáni kontrollon veszik le megint a kenetet és akkor meglátjuk hogyan tovább.

Hat hete szültem, jövő héten megyek a dokihoz.

2-3 napja enyhe menstruációs jellegű görcseim vannak. Nem vészes és nem is tart sokáig, de aggaszt. Olvastam hogy sajnos a méhnyakráknak is lehet ilyen tünete. Lehetséges, hogy ilyen rövid idő alatt ennyit romlott a helyzet?


2022. jan. 3. 09:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
az is lehet, hogy megjönni készül a menzeszed
2022. jan. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Altalaban 6 het kell a mehnek a regeneralodashoz szules utan. Lehet, h inkabb azzal van osszefuggesben.

Jovo heten vesznek kenetet ujra, addig ne stresszeld magad! Nem gondolom, h ennyi ido alatt sokkal rosszabbra fordulna, foleg, h 3 havonta volt ellenorizve.

Ne idegeskedj!

2022. jan. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szia. Én szülés után ugyan ezeket tapasztaltam aztán kiderült, hogy HPV- 16.. Vizsgálat, mintavétel is történt kiderült súlyos és enyhe el változás.

Remélem neked tényleg csak meg jönni készül neked. Az a legjobb ha tényleg nem idegeskedel

2022. febr. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos a HPV 16 már adott. Azt a terhesség elején megállapították.
2022. febr. 20. 06:31
 5/5 anonim ***** válasza:

voltál végül dokinál? mi lett?

addig a rákszűrés eredményeid változtak?

nekem szintén hpv16 mellett volt egyszer p3 eredményem, enyhe elváltozással. akkor isoprinosine és deflagyn hüvelygél rendbe rakott, és a kövi eredmény p2 lett. de kihangsúlyozta 2 doki is, hogy nyugodjak meg, lassan változhat csak ez az egész, de felhívta a figyelmem a doki hogy terhesség alatt nem tudni mi történik, mert a hormonváltozás hatással lehet rá, ezért is kell gyakrabban csinálni a rákszűrést.

2022. febr. 21. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!