Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Erős menstruációs fájdalomra?

Erős menstruációs fájdalomra?

Figyelt kérdés

Évek óta elviselhetetlen fájdalmaim vannak. Voltam már vele nőgyógyásznál, azt mondta, egyszerűen ilyen vagyok. Mindent próbáltam már, de semmi sem használ. Cataflam, Algopyrin, Algoflex, Nospa - semmi. A fog.gátló segített csak, de azt abba kellett hagynom, mert felerősítette a mentális betegségem.


Esetleg van valakinek valami bevált trükkje, vagy valami nagyon erős gyógyszer, amit tudnátok ajánlani?



2022. jan. 7. 12:06
 1/9 kerekesbelaocsibacsi ***** válasza:
66%
Elég durva, de húgomnak Apranax 550 mg hatott. Szintén erős fájdalmak.
2022. jan. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%
Nekem másfél adagnyi algoflex forte dolo használ. Ha az nem, mert annyira görcsöl, akkor egyszerre algoflex+saridon. De múltkor voltarent szedtem be rá.
2022. jan. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%

Én sima Algoflexet szedek rá. Nekem is baromi erős görcseim vannak, ha nem veszem be időben, akkor hányingerem van és szédülök a fájdalomtól.


Azt tapasztaltam, hogy amikor érzem, hogy elkezd fájni akkor gyorsan beveszek egyet és akkor úgy ahogy elmulasztja. Ki tudok egyenesedni és tudok járni. :D

2022. jan. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%

Kivizsgált az orvos,vagy csak közölte hogy ilyen vagy? Endometrirózis is állhat a háttérben,van az a mértékű fájdalom ami már nem normális.


Az apranaxot tudom esetleg javasolni, hátha ez beválik.

2022. jan. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
57%
Xiloxot probald esetleg.
2022. jan. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es válaszoló, igen, rendesen ki is vizsgált.. Semmilyen szervi elváltozásom nincs
2022. jan. 7. 19:05
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
Flektor por
2022. jan. 8. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
36%
Flector egy isten:) Vényköteles, de csak annyit kell mondanod a háziorvosnak, hogy a görcseidre kell.
2022. jan. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Algoflex+Nospa 4*1-1 naponta.
2022. jan. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!