Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló abbahagyása az...

Fogamzásgátló abbahagyása az első levél közben?

Figyelt kérdés
11 napja szedem a fogamzásgátlómat, de nagyon erős tüneteim vannak tőle, rosszul vagyok minden nap, ezért abba akarom hagyni. Mi történik, ha nem szedem ki az első dobozt sem, nem várom ki, hogy leteljen a 21 nap? Lesz valami negatív mellékhatása? Nagyon felborítja a ciklust?

2022. jan. 8. 03:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A fogamzásgátló az esetek többségében felborítja, mivel mesterségesen belenyúlsz a hormonrendszerbe.

Hívd a dokid. Lehet nem felel ez a tabi meg, de egy másik beválhat.

2022. jan. 8. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én hagytam már abba 1 hét után. Nem lett semmi. Ott kezdődik, hogy a védettséghez legálább 1 hónapig kell szedni, egy hormontabletta nem olyan, mint a fejfájáscsillapító, hogy rögtön hat. Ha úgy érzed, nem jó neked, nyugodtan hagy abba.
2022. jan. 8. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hagyd abba. A gumi korrekt megoldas.
2022. jan. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A dokid másikat fog felirni,ami megfelelő neked. A vèdettséghez nem kell egy hónap,ha a menstruáció 1.napján kezded szedni. Én menses utan voltam 1 héttel később mas miatt kontrolon,és akkorra mar leállította a gyógyszer a petefészek működését,pedig 7 napja szedtem még.
2022. jan. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!