Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 50-55 éves nő mennyire tud...

50-55 éves nő mennyire tud még könnyen teherbe esni? Mekkora hangsúlyt kell fektetni a védekezésbe?

Figyelt kérdés
Tehát 50 év feletti nőknél még előfordulhat a terhesség, de erre mekkora esély van? Ugyan annyira kell vigyázni mint tini korban, vagy már azért jobban el lehet lazáskodni? Pl. Megszakításos módszer az már lehet náluk hatásos akár? Időben kihúzva. Vagy pl elélvezés után leveszem az óvszert, lehet, hogy nagyon kkcsit spermás lesz az ujjam, de elkezdem még ujjazni, azzal még akár terhes is lehet? Vagy 50 felett ettől már azért több kell a nőnek?
2022. jan. 9. 08:07
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
2-es válaszoló. Neked köszi a választ.
2022. jan. 9. 09:24
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy ora. 5 perc. Kevesebb, mint ez
2022. jan. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Rendben. Utána fogok olvasni a dolognak. Viszont számítottam itt esetleg saját tapasztalatokra is... Nők részéről, leírhatnák a saját meglátásukat. Stb.
2022. jan. 9. 09:56
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
48 évesen lettem terhes! 4 hónapja nem jött meg.Azt hittem hogy már vége. :(
2022. jan. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Mit nem értesz azon, hogyez mibden nőnél más. Van akinek már 45 évesen sem lehet meg olyan is van akinek 50 évesen is lehet. Kérdezd meg hogy oké-e a krémpite vagy csináljátok popóba.
2022. jan. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Hülyeséget kérdezel, azért nincs konkrét válasz! Ezt biológia órán nem oktatják, és nem is fogsz szexuálisan közel kerülni ilyen korú nőhöz, csak 25-30 év múlva, hogy megkérdezd.

A menopauza egy folyamat, védekezésben lazáskodni pedig sosem érdemes!

2022. jan. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!