Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sok lenne a menstruációm?

Sok lenne a menstruációm?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szerintem nekem nagyon erős a vérzésem,de az a gond,nincs össze hasonlítási alapom.

Mégis mi számít soknak? Valaki tudna segíteni nekem,hogy kinek milyen? Köszönöm


2022. jan. 12. 08:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első nap csak barnázás, kevés vérzés van. 2-3. nap erős, kb. 2-3 óránként cserélek tampont, akkorra már meg szokott telni, de nem mindig. 4. naptól gyengül, akkor 5 óránként is elég tampont cserélni. Normál tampont használok. Nagyon erős mensinek szerintem az számít, ha az extra tampon (a normál feletti) is 2 óránként megtelik.
2022. jan. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nekem például az van,hogy ha wcre megyek,pisilni is meg nagywcre,akkor tele lesz a wc vérrel,darabos vérzéssel is.

Illetve ha zuhanyozni megyek is folydogal. Betétet meg sosem várom meg hogy megteljen,de első napokba óránként cserélem mert már van benne eléggé.

Éjszaka hiába rákok be 2 ejszakait,olyan lesz az ágy :(

2022. jan. 12. 10:25
 3/5 A kérdező kommentje:
Vagyis a törcsi amit magam alá teszek ilyenkor.
2022. jan. 12. 10:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Wc-zésnél nekem is véres lesz a wc. Zuhanyzásnál nekem általában nem folyik. Hát igen a betéttel sajnos meg lehet szívni, én pont azért álltam át tamponra, mert folyton átáztak a nadrágjaim, ágyneműim…bár gondolom te még tini vagy? Ha nem jár erős fájdalommal a menstruáció és nem tart tovább 1 hétnél, akkor én nem aggódnék miatta.
2022. jan. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem 8 nap (12 éves koromtól). Most vagyok 39 éves, szültem is már.

Nekem 5-6 napig ömlik kb. Ha leülök a wc-re, folyik ki. Nappal is éjszakai betétet használok. Elég sokat. Kb 1-2 óránként cserélem. Azt hiszem, ez elég erős.

2022. jan. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!