Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Eros menstruacios gorcseim...

Eros menstruacios gorcseim vannak, mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Remegek meg sirok a fajdalomtol

Bevettem flamborin cseppet remelem hatni fog hogy enyhitsem a fajdalmamat?


😭😭😭😭



2022. jan. 11. 10:39
 1/5 A kérdező kommentje:
Mostmar hanyingerem is van nem birom 😭 majdnem fel oraja vettem be a cseppet de eddig semmi
2022. jan. 11. 10:56
 2/5 anonim ***** válasza:
28%

Akkor vegyél be hányingercsillapítót.

Illetve NoSpa-t görcsoldásra és valamilyen olyan fájdalomcsillaőpító gyógyszert ami neked hat. Pl. Algopyrin, Apranax, Algoflex stb, ami neked beválik, csak ne adagold túl.


Vegyél meleg-forró fürdőt vagy melegvizes palackkal melegítsd az alhasad.

2022. jan. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
13%
Kádban folyass enyhe forró vizet alhasadra.
2022. jan. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
23%
Cbd olaj is tud segíteni. Nekem mondjuk az algoflex m a nyerő, nospától szédülök meg hányok
2022. jan. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
14%
Nekem volt, hogy az orvos három gyógyszer kombinációját javasolta annyira szenvedtem mikor menstruáltam. Csak éppen az okával nem foglalkozott senki.... mire kiderült, hogy endometriózisom van már igen kiterjedt volt és több szervet is érintett. Ha nincs baba tervezés, hosszútávon a fogamzásgátló enyhíthet a tüneteken.
2022. jan. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!