Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan lehet gyorsan, hatékony...

Hogyan lehet gyorsan, hatékonyan segítséget nyújtani egy ájulás után?

Figyelt kérdés

Sajnos, visszatérően vannak ilyen jellegű rosszulléteim, valószínűleg alacsony vérnyomás miatt. Persze, próbálom megelőzni, de nem mindig sikerül. Szeretném "felkészíteni" a környezetemben lévőket, hogy mivel, hogyan tudnak segíteni, ha baj van.

Kinek mi vált be ilyen helyzetekben?

22L



2022. jan. 14. 09:15
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Leülni, lefeküdni, víz, levegő, cukor valamilyen formában.

Ha bizonyos helyzetekben jön elő, akkor azt próbálni megelőzni.

2022. jan. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

Kivizsgáltattad magad? Nem csak vérnyomás, cukorprobléma is okozhatja.


Amúgy nem tűnik spéci női egészségügyi problémának, nem értem a kategóriaválasztást...

2022. jan. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Két oka van a kategóriaválasztásnak.

1. Nem zárom ki, hogy a mensessel is összefügghet.

2. Sokaktól hallottam azt, hogy fiatal nőknél lényegesen gyakoribbak az ilyen jellegű rosszullétek, mint fiúknál, férfiaknál.

2022. jan. 14. 09:40
 4/5 anonim ***** válasza:
93%
Lefektetni, lábakat a magasba emelni. Így gyorsan magához tér az ember lánya. Utána még feküdni kicsit. Segíthet a megfelelő táplálék és folyadék bevitel, valamint az állóképesség növelése. Ha vékony, magas lány vagy különösen jót tenne a sport.
2022. jan. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
91%

Nekem van ismerősöm aki pont ezzel küzd! Ha tudsz a dologról (okáról) bármit ,vagy infó azt megköszönöm ha elküldöd priviben. Neked mi szokta ezt megelőzni? Van valami tünet?


Egyébként én azt javasoltam neki hogy legyen egy kis briftasni a zsebében vagy valahol amiben ez a betegség vagy szindróma dokumentálva van. Illetve teendők, kit kell értesíteni. És akkor a környezetében ha valaki megtalálja akkor némi eséllyel megtalálja.

2022. jan. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!