Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Volt valaha ájulásos...

Lányok! Volt valaha ájulásos rosszullétetek?

Figyelt kérdés

Ha előfordult ilyesmi, akkor hol, milyen helyzetben történt?

Esetleg lehetett összefüggésben a menstruációval?

21L



2021. szept. 9. 11:49
 1/6 anonim ***** válasza:
59%

Többször is. A vérnyomásom esett le, amikor sok órát kellett egyhelyben állni.

Menzesz miatt nekem ilyen még nem volt, de többektől hallottam már, szóval nem olyan ritkaság sajnos.

2021. szept. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%
Mikor fiatalabb voltam többször is. Mikor megjött a menstruációm reggel szédültem és hányingerem volt, de olyan erősen hogy hánytam és közbe már sötétült el minden.
2021. szept. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
32%
Ájulás közeli állapotba kerültem, mikor megjött. Ilyen szerencsére ritkán történik. Hányni is szoktam, most már az is ritka.
2021. szept. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
32%
Igen, mensikor többször is volt, iskolában is, nagyon megijedtek a tanárok, és elvittek a dokihoz es ő azt mondta h semmi gond, azóta is többször, de most terhes vagyok, és ez úgy derült ki, hogy elajultam, a munkahelyemen, és épp nem volt meg úgyhogy nem tudtam h miért, és mentem dokihoz, és ott derült ki, de semmi baj, jól van a baba, azóta, 5 hónapja egyszer sem ájultam
2021. szept. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
8%
Hát én tegnap ájultam el és lehet hogy el tört az orrom egyébként sokaktol hallom hogy el ájultak amikor mensijük volt
2021. dec. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
8%
Életemben kétszer fordult elő, de nálam nem volt köze hozzá. Egyik alkalommal azért ájultam el, mert ideges voltam és nem bírtam enni hosszabb ideje. Másik alkalommal pedig egy iskolai ünnepségen sokat kellett állni nagyon melegben, a tűző napon, ráadásul tömeg is volt. 24/N
2021. dec. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!