Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit fog szólni a nőgyógyász,...

Mit fog szólni a nőgyógyász, hogy nem voltam két éve rákszűrésen?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy hülye voltam, hogy nem mentem vizsgálatra ennyi ideje. Hétfőn szeretnék időpontot kérni, nem húzom tovább. Nincsen panaszom.

Az az egyetlen gond, hogy fogamzásgátlót szedek, és a háziorvosom felírta eddig.

Mit fog így szólni a nőgyógyász? Látni fogja a kezelési lapomon,hogy régen voltam.



2022. jan. 15. 23:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem fog szolni, legalabbis ha normalis az orvos.
2022. jan. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem fog szólni, szerintem a többsége (pláne, ha sztk-ba jársz) pont le is sz@rja, hogy 2, vagy 5 éve voltál nála utoljára. A magán dokinál esélyes, hogy leszid egy kicsit, szóval no para.
2022. jan. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%

Hat ne legyen mar eselyes, hogy pont a magandoki szol be, sulyos penzeket fizetek azert, hogy ne igy legyen.

Persze jogos lenne akkor, ha az en hibambol keson vennek eszre a bajt, akkor tok igaza lenne, ha lecseszne. De szerencsere ilyen meg nem volt.

2022. jan. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
30%

3-as, nem kell a hiszti, nyugodj meg! :)

Azért írtam azt amit, mert az én magán dokim megszid, ha cseszek elmenni az éves rákszűrésre. Nyilván itt nem komoly leb@szást kell érteni, hanem csak egy enyje-bejnyét.

2-es voltam

2022. jan. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%
Bocsi, de ki hisztizik? Nem latom.
2022. jan. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Magánhoz járok én is. Gondolom meg fogja jegyezni. Szégyellem, hogy így elhanyagoltam ezt.
2022. jan. 16. 17:19
 7/13 anonim válasza:
100%
A nőgyógyászod nem a parancsnokod. Inkább fordítva. A te adód is összetevője a fizetésének.
2022. jan. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Voltam azóta vizsgálaton. Nézte, hogy a covid kezdete óta nem voltam. Mondtam neki, szégyellem is, de most már odafigyelek az éves szűrésre.

Amúgy nem mondott semmit. Egyből kérdezte van-e valami panaszom.

Egyedül azon döbbentem meg, hogy a rákszűrés ára felment 23 ezerre. Mikor utoljára voltam, 14 ezer körül volt.

2022. jan. 29. 08:53
 9/13 mursi ***** válasza:
11%
akkor kifizetted a tavalyit is, meg van oldva az egyenlet...
2022. jan. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
74%

Mursi ha meglátom az írásaid, már frászt kapok tőle. Ez a borzasztó beszólogatásod minden kérdés alatt annyira felesleges. Sosem a témához szólsz hozzá.

Általában mindenkinek azt írod, hogy biztosan terhes. Borzalmas.

Múlthéten még két teljes pipád volt a neved mellett. Most már alig másfél. Gondolom mások is hasonlóan látják az írásaid mint én...

2022. jan. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!