Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nőgyógyász hogyan értesít,...

A nőgyógyász hogyan értesít, ha vizsgálatot kell ismételni vagy rossz lett az eredmény?

Figyelt kérdés
Esélyes, hogy postán? Vagy telefonon, neten?

2022. jan. 16. 22:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém telefonon hív, ha bármi van.
2022. jan. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Ahogy akar.
2022. jan. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Postan? Miert bonyolitanak ennyire a dolgot? Telefonon hivnak.
2022. jan. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Postán, telefonon, emailen. Főleg ha megadtad ezeket az elérhetőségeket.
2022. jan. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 mursi ***** válasza:
0%
Személyesen, kimegy házhoz, viszont azon a héten senkit sem tud megvizsgálni...
2022. jan. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#5: Azta de vicces vagy!

Mivel már hetekkel ezelőtt volt a rákszűrés és nem szóltak telefonon, ezért azt hittem máshogy értesítenek. Mivel megadtam a címem is. És életem első vizsgálata volt. Ne haragudj, hogy nem voltam képben.

Hihetetlen ami megy ezen az oldalon.

2022. jan. 22. 17:29
 7/9 mursi ***** válasza:
ha valamit nem tudsz, akkor kérdez, találd meg a megfelelő csatornát és kommunikálj. ez valamivel egyszerűbb, mint hinni. amúgy magánorvosnál voltál vagy sztk-ban? ha magánban voltál, megkérdezted, hogy a lelet közlése, magyarázata beletartozik-e a vizitdíjba? ha sztk-ban voltál, akkor kitől várod el az értesítést? ki írjon igazoló jelentést, hogy mikor küldött neked emailt, sms-t, mikor, hányszor kegyeskedtél kinyomkodni a telefonod vagy ki álljon sorba a postán, fizesse postaköltséget, töltögesse ki a postakönyvet... az orvos vagy az asszisztens? te lennél a legjobban felháborodva, ha megtudnád, azért nincs rendelés, mert a doktor sorban áll a postán... és mikor csinálják, ha mondjuk 7-től 19-ig rendelnek? szombaton?
2022. jan. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Neked mi bajod? Állj már le.

Kaptam normális válaszokat előtted. Ez a felesleges kötekedés tud nagyon felidegesíteni. Hagyj már békén.

2022. jan. 22. 18:43
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem telefonon hívott.
2022. júl. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!