Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A mai napon voltam nőgyógyásza...

A mai napon voltam nőgyógyászati vizsgálaton, 24 éves vagyok, nem ez volt az első vizsgálatom. Máskor rákszűrés után tényleg enyhe pecsételésem volt, azonban most erős, darabos, textilt átáztató vérre értem haza. Ez normális?

Figyelt kérdés
2021. nov. 1. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
62%

Mikor kellene megjönnie a menstruációdnak?

Ilyet maga a rákszűrés nem okozhat.

2021. nov. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%

Illetve felvetted-e valamelyik védőoltást mostanság?

Nem az összeesküvés elméletek miatt, hanem mert valóban létező mellékhatás, hogy egyeseknél felborítja a ciklust.

2021. nov. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Még van 13 napom, szóval az fixen nem lehet. Be lettem oltva, elváltozást nem okozott, fogamzásgátlót szedek
2021. nov. 1. 18:49
 4/5 anonim ***** válasza:

2-es vagyok, nyugodtan lepontozhattok, de erről már komoly orvosi szaklapok cikkeznek...

Amúgy kérdező nem elváltozást okoz, hanem megborítja egy időre a ciklust. Megjöhet miatta hamarabb, de ki is tolhatja a ciklust.

Azért venném a helyedben ezt is számításba, mert ha most voltál dokinál és más problémád volna, azt azért biztos észreveszi.

Az erős és darabos vérzést pedig a vizsgálat garantáltan nem tudta okozni.

2021. nov. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
Fájt a rákszűrés mintavétel? Lehet olyan orvos, aki durván csinálja, és akkor jobban vérezhet. Lehet utána kis vérzés. Ha 1 napon túl tart, akkor lehet gondra gondolni.
2021. nov. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!