Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi bajom lehet? Orvoshoz nem...

Mi bajom lehet? Orvoshoz nem megyek félek a nőgyógyásztól.

Figyelt kérdés

Szóval tegnap leborotváltam a nemiszervem, na és azóta folyamatosan viszket a hüvelyem.Állandó jellegel kicsit csip is.

Nem tudom mi lehet a baj és a megoldást meg főleg.

Borotvahabot nem használtam szóval az nem lehet ok.



18/L


2010. szept. 9. 15:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
csak te használtad ezt a borotvát? és csak a nemi szerven? mert ha nem akkor ez a gond, vmi fertőzést beszedtél, menj dokihoz mindenképp! de az is lehet, hogy nem a borotva miatt van, elkaphat az ember bárhol, bármit.
2010. szept. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
szép fertőzést kaptál a fertőtlenítetlen borotvától, és ha nem kezelteted a nőgyógyásszal, akkor előbb-utóbb a hüvelyed mellett a petefészked is begyullad és esélyed van a meddőségre...ja és nem gomba, mielőtt valaki a canestent ajánlgatná
2010. szept. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Úristen!!Hát a hónaljamon használtam csak.

Ja és a nőgyogyász mit csinál velem??Félek tőle.

Ám nagyon folyok is :(

2010. szept. 9. 17:03
 4/9 anonim ***** válasza:

Most komolyan, mégis mit vársz? Ha nem vagy hajlandó orvoshoz menni, akkor ne panaszkodj, hanem tűrjed.

Ennyi eszed legyen már 18 éves korodra.

2010. szept. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kenetet vesz, aztán kapsz valami orvosságot. De mindenképp menj dokihoz, mert ez nem múlik el magától!
2010. szept. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ja és ne használj olyan borotvát intim részen amit máshol is használsz a testeden. Van aki minden használat elött fertőtleníti a borotvát betadinnal, de van aki tonikkal.
2010. szept. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ezt megjegyeztem egy életre, csak ne legen semmi baj és gyógyuljak meg.:(
2010. szept. 9. 18:25
 8/9 anonim ***** válasza:

nem lesz semmi baj, ha elmész orvoshoz és betartod az utasításait. Nem kell félni, pár perces vizsgálat. Ha annyira szégyenlős vagy, akkor menj szoknyába, így nem kell pucér fenékkel oda menned a vizsgálóba, mert a szoknyát akkor nem kell levenni, csak a bugyit. Egyébként szerintem arra is figyelj a borotvával kapcsolatban, hogy ne tedd le akárhová, de az a legjobb ha fertőtleníted használat elött, és persze ne osztozz a borotván senkivel.

De amúgy nem biztos, hogy a borotvától kaptál fertőzést( bár azért jobb betartani a fent írtakat ennek használatával kapcsolatban) Ha elmész wc-re, még a wc papírtól is össze lehet szedni akármilyen nyavalyát, ha bármi szennyeződés van rajta. Ajánlanám még, hogy használj intim mosakodót, mert az nem árt. Valamilyen szinten védelmet nyújt (a ráírtak alapján) nem fontos a legdrágábbat használni, mert hát nem mindig a drága a jó.

Jobbulást!

2010. szept. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen aranyos vagy!
2010. szept. 9. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!