Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Probiotikus tampon vélemény?

Probiotikus tampon vélemény?

Figyelt kérdés

Sajnos régóta küzdök huvelygombaval vagy huvelyszarazsaggal foleg menstruacio utan.

Area gondoltam hogy ezt hasznalnam es akkor talan nem jonne ki szinte majdnem minden hónapban .

Kivancsi lennek a velemenyekre kinek hasznalt?

(Voltam orvosnal tobbszor is, nem igazan segitenek a kremek kupok tablettak sem ezert utolso lehetosegkent kiprobalnam ha jo)



2022. jan. 22. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:
22%

Nem használok ilyet, de mást tanacsolnek.


Ha legközelebb kijon a gomba, akkor betadine kúpot hasznalj inkább. Vény nélküli, és mivel jód a hatóanyag, nem alakul ki rezisztencia. Plusz mellé jöhet külsőleges kenőcs. Ha a kúrát megcsinaltatad, utána jöhet a helyreállító kapszula(pl lactinelle, gynophilus bármi jó ami ez a kategória). Minden menstruáció után ismételd meg legalább 3-4 napig a helyreállító kapszulat.


Más tipp: csökkentsd a ch bevitelt, esetleg kipróbálhatod a Candida diétát is.


Illetve én hiszek abban hogy a betegségek mögött lelki okok is meghúzódnak, így ilyen iranyban is érdemes vizsgálódni.

2022. jan. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kiprobalom

Csak ezt igy mindig, minden honapban menstruacio utan tegyek fel probiotikumos kupot eletem vegeig?😅

Mert ugye ha nem teszek valoszinuleg ujra kijon

De mindenkepp kiprobalom hatha segitene

2022. jan. 22. 12:23
 3/5 A kérdező kommentje:

Stresszelek sokszor meg szorongasos betegsegem van.

Ezeken a gyogyszerekek nem segitenek sajnos vagy ha igen teljesen le vagyok szedalva es sajnos a termeszetem alapbol olyan hogy tulgondolok mindent es aggodok. Igyekszem valtoztatni de nagyon nehez

2022. jan. 22. 12:25
 4/5 anonim ***** válasza:

A probiotikus tampont már én is használtam, de én nyáron strandolás alatt, illetve uszodában, amikor nyaraltunk. Meg voltam vele elégedve.

Ellen probiotikumos tampon - így keress rá!

2022. jan. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nőgyógyász

Ha nincs baj, akkor igen, életed végéig probiotikumos kúra menzesz után

Ha nagyon nem akarod és nem zavar, akkor hormon spirállal szinte megszüntetheted a vérzést (lehet attól is PH borulás és nem is ajánlom, de opció)

2022. jan. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!