Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért tart 6-7 napig a megvoná...

Miért tart 6-7 napig a megvonásos vérzésem?

Figyelt kérdés

Az alap menstruációm is 6-7 nap, első két nap barnázás, utána vérzés, utolsó nap megint barnázás. Korábban szedtem fogamzásgátlót, akkor 5 nap vérzés volt, jó is volt. Abbahagytam, aztán újra kezdtem. Nem emlékszem, a legutóbb pontosan melyik nap vettem be az elsőt, most tuti, hogy az 5. napon. Most viszont ugyanúgy jön meg, mint alapból, csak annyi a különbség, hogy tudom, mikor jön meg. De így elég rossz...


Most ez miért lehet és esetleg lehet tenni ellene valamit? Minden barátnőm aki szed fogamzásgátlót annak 5 napig tart csak. Nekem is annyi volt régen.


2022. jan. 22. 16:10
 1/4 A kérdező kommentje:
Már 4 hónapja szedem.
2022. jan. 22. 16:20
 2/4 anonim ***** válasza:
Más fajtát szedsz mint régen?
2022. jan. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ugyanazt (Roxanelle)
2022. jan. 22. 17:06
 4/4 anonim ***** válasza:

Visszaemlékezve egyébként nekem is ilyen hosszú volt regen fogamzasgatlo mellett a verzesem. Meg nélküle is.

Kérdezd meg az orvost mit mond rá.

2022. jan. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!