Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Alhasi fájdalmam van egy...

Alhasi fájdalmam van egy hete. Rettegek a vizsgálattól. Valakinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi lehet a baj, de nagyon félek. Kaptam időpontot orvoshoz, de legszívesebben el sem mennék.

A sírás kerülget folyamatosan.

Mi okozhatja a fájdalmat? Nektek volt ilyen esetleg?



2022. jan. 22. 18:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

A fájdalmat, hogy mi okozza, az rengeteg mindentől lehet, például menstruáció/vagy annak közeledő ideje, peteérés, gyulladás a méhben satöbbi.

Hány éves vagy, szedsz-e fogamzásgátlót, mióta menstruálsz, van-e jelenleg menstruációs problémád...Kevés az infó.

2022. jan. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem mégy orvoshoz, az mennyivel jobb? Ha bajod van, az akkor is van, ha nem lát orvos, viszont adott esetben meg tud gyógyítani!
2022. jan. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 mursi ***** válasza:
0%
vagy esetleg nő a méhed... az mitől lehet?
2022. jan. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#1: Szedek fogamzásgátlót. Az utolsó együttlét óta meg is jött normálisan. Most a következő levél közepén tartok.

Folyásom nincs.


Attól félek, hogy valami súlyos betegség. Én inkább meghalok. Most is sírok, annyira be vagyok pánikolva. Senkivel nem tudom megbeszélni.


#2: Igen, csak lehet jobb lett volna, ha 2-3 héttel később megyek orvoshoz és megnyugszok addig.

2022. jan. 22. 19:05
 5/13 mursi ***** válasza:
100%
ha két hete volt rendes, hangsúlyozom rendes vérzésed, akkor nem lehetsz terhes. ha ez a vérzés színében, szagában, mennyiségében, tartamában nem volt mondható rendesnek, akkor még bármi lehet... nagy kérdés, hol, hogy fáj a hasad? vakbél, hólyag, vese, colitis is lehet nőgyógyászati bajon kívül...
2022. jan. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Olyan vérzés mint szokott. Időben jött meg, ugyanannyi napig tartott.

Teljesen alul fáj a hasam.

2022. jan. 22. 19:16
 7/13 mursi ***** válasza:
0%
fordulj a háziorvosi ügyelethez... egy jó tanács: ha legközelebb megkérdezik, hol fáj a hasad, akkor azt a középvonalhoz és a köldökhöz viszonyítva ad meg... ha teljesen alul fáj, akkor úgy gondolom, hogy a pincében kuporogsz görcsök közepette, ott is van wifi?
2022. jan. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A leírtak alapján semmi komoly bajod nincs, mivel nem írtál semmit akár bél problémád is lehet, sokat segítene, ha a fájdalom jellegét, hosszát, gyakoriságát leírnád. Gondolom jársz szűrésre évente, ami fájdalmat okoz tünet nélkül, azt rég látták volna.
2022. jan. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

#8: Igen, járok évente rákszűrésre. Most lenne épp esedékes tavasszal, úgyhogy egyébként is mentem volna orvoshoz.


Nem tudom leírni a fájdalmat. Hogy lehet elmondani? Alul enyhe nyomást érzek. De ha nyomogatom, akkor nem fáj.

A vérzés alatti görcshöz sem hasonlít.

2022. jan. 22. 19:25
 10/13 anonim ***** válasza:

Én így voltam már többször. Felfázás volta az oka.

Nem volt más tünetem. Nem találtak semmi rendellenességet. Voltam nőgyógyászati vizsgálaton és hasi UH-on is.

Hosszadalmasan tartott. Minden nap fájt a hasam lealul. Feszített, mintha pisilni kelle. Nem kellett.

Tompán is fájt. Konkrétan ráment egy nyaram,mert eltartott hetekig.

Az orvosi vizsgálatot mindenesetre ne hagyd ki!

2022. jan. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!