Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bakteriális vagy gombás...

Bakteriális vagy gombás fertőzésem lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok, néhány napja kezdődött az egész. Először csak égő/csípő érzést éreztem pisilés közben. Azt hittem szimpla felfázás. Majd elkezdtek kisebb pirosas dudorok/hólyagok megjelenni a szeméremajkamon, a csiklóm mellett és fölött. Sárgás folyásom van. Megkeseríti a mindennapjaim. A pisilés a legrosszabb, fáj.


Nektek volt hasonló? Mit tanácsoltok? Mit érdemes rá használnom? Mennyi idő kb mire elmúlik, mire újra normális lesz odalent minden? Mennyi az esélye annak, hogy újra kiújúl?


18 éves vagyok, sosem történt még velem ilyen.


Válaszotokat előre is köszönöm!



2022. jan. 22. 22:01
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Nem voltam orvosnál, sajnos több időbe telt volna, mire időpontot kapok, annyit viszont nem tudtam várni.

De most már minél előbb el szeretnék menni, mert jó pár hónapja már nemi életet is élek.

2022. febr. 10. 18:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!