Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A ritka ágyneműcsere okozhatja...

A ritka ágyneműcsere okozhatja a hüvelyfertőzés állandó visszatérését? Meg hogy a fehérnemű csak 30 fokon van mosva? Gombás, bakteriális fertőzések.

Figyelt kérdés
2018. aug. 8. 03:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire ritka az àgynemü csere?A fehérneműt pedig magasabb fokon kell mosni.Legalàbb 40,de jobb a 60 fok.
2018. aug. 8. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az ágyneműt és a fehérneműt is 60°C-on ajánlott mosni.
2018. aug. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%
Nem.
2018. aug. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hozzá köze, de nem csak ez okozza.

Sajnos én is ilyen vagyok...orvosok nemigen tudnak rá mit mondani, pedig már voltam párnál.

Ami nekem segített, hogy elkezdtem kevesebb szénhidrátot enni, elhagytam a cukrot, és minimalizálom a feldolgozott élelmiszereket. Ágyneműt legalább hetente húzd át, a bugyikat 40-60 fokon mosd, fürödj naponta, odalent parfümmentes intim lemosóval. Nekem a dokim javasolta, hogy használjak hetente hüvelyi probiotikumot.

2018. aug. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!