Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az utolsó menstruációm decembe...

Az utolsó menstruációm december 31.-én jött meg. Ma viszont 23.a van és nagyon görcsölök tegnap óta. Ez lehet azért mert nem sokára megjön..,vagy túl korai lenne még a hasi görcs?

Figyelt kérdés

Kerlek ne írjatok h ilyen hulyeseget hogy lehet kerdezni… csak 15 vagyok még nem nagyon értek ehez. Mast meg nem akartam ez ugyben megkerdezni.

Jobbnak lattam ha ide írok.

elore is koszonom az ertelmes valaszokat❤️



2022. jan. 23. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány napos a ciklusod? (Menstruációtól-menstruációig)
2022. jan. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem még elég fiatal vagy és nem feltétlenül rendeződött a ciklusod. Ilyenkor késhet vagy hamarabb megjöhet, nincs ebben semmi furcsa. Legyen nálad betét, de nem kell rástresszelni.
2022. jan. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Simán lehet. Nekem január 1-jén jött meg, egy kicsit későbbre vártam, de ma már eléggé elkezdett fájni a hasam, be is vettem gyógyszert rá.
2022. jan. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nekem is Dec 31.en jött meg utoljára és ma fáj a hasam 😄
2022. jan. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ki kell tapasztalnod, de lehet

ha majd beáll a ciklusod és tudod hány napos, akkor fel tudsz készülni az ilyenre lélekben meg gyógyszerrel

nekem 25 napos a ciklusom (első vérzéses naptól a következő első napi vérzésig) és a 24-en tehát előtte egy napig mindig görcsöl a hasam

2022. jan. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A menstruációs ciklus sok mindentől "elcsúszhat" picit (betegség, bulizás, kevés alvás, utazás, stressz...). Hamarabb is megjöhet, és késhet is. Az is normális, hogy egy-egy vérzés teljesen kimarad.
2022. jan. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!