Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hat hónapja tartó felfázás?...

Hat hónapja tartó felfázás? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Kb augusztus óta(a párommal akkor volrunk együtt először) fáj minden nap ott alul. Ha pisilek,az nagyon jólesik, viszont előtte illetve utána fáj. Voltam orvosnál, kiderült gombás fertőzésem van, amire kaptam gyógyszert, majd rá 2 hónapra bakteriális fertőzést és felfázást állapított meg, amire vitagyn c-t és 2 db monuralt írt fel,a másodikat ma fogom bevenni, de kétlem, hogy segítene, hiszen még mindig nagyon fáj. Az együttlétek nagyon fájdalmasak, nem értem mitől, hiszen már elszedtem a hüvelyi fertőzésekre felírt gyógyszereket. Felfázástól fájhat? Illetve már kértem időpontot urológushoz, hátha ő segít. Szerintetek mivel tudnám a tüneteket enyhíteni, vagy mit tudnék tenni?

Előre is köszönöm



2022. jan. 25. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Párodat is kezelték? Mert ha nem folyamatosan visszafertőz és azért nem gyógyulsz, ilyenkor amúgyis javasolt kerülni a szexet.
2022. jan. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a párodnál lesz valami.
2022. jan. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, de csak egy kenőcsöt kapott rá, azonban most újra azt érzem, mintha a gombás fertőzés visszatért volna...
2022. jan. 25. 17:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Gondolom a párodat nem kezelték ki rendesen
2022. jan. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azóta helyrejöttél?
2023. febr. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!