Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a megoldás ?

Mi lehet a megoldás ?

Figyelt kérdés

Kedves Mindenki,


Voltam HPV és méhnyakrák szűrésen az eredmény szerint egyébb hr HPV lett.


Azt mondta a nőgyógyász, hogy az én koromban (27) ez sok nőnél van, illetve hogy erre nincs gyógyszer mert ami van, az sem hatásos!

Kinek mi a tapasztalta akinek hasonló eredménye volt ?

őszintén eléggé megvagyok ijedve!


Magán nőgyógyásznál jártam.


A válaszokat előre is köszönöm.



#szűrés #HPV #nőgyogyasz #Egyébb hr HPV
2022. jan. 26. 13:05
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Hozzateszem én 17 eves voltam mikor kiderült 24 évesen szultem 18 évesen már sehol sem volt a hpv. ** azóta tunetmentes vagyok
2022. jan. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Ha a hr azt jelenti hogy hr HPV akkor pont a magas kockazatut kaptam el nem?
2022. jan. 26. 16:41
 13/20 A kérdező kommentje:

***javítva***:


Ha a hr HPV azt jelenti hogy high risk akkor pont hogy a magas kockázatút kaptam el nem?


Egyébként nem szidok senkit csak érteni szeretném. Mert soha nem volt még ilyen problémám ezért megvagyok idejedve mindenesetre minden kommentet nagyon köszönöm! 🙏🏼

2022. jan. 26. 17:01
 14/20 anonim ***** válasza:
Elvileg igen. De nemtudom nekem is ez volt papíron isoprinosine plusz c vitamin csodákra kepes
2022. jan. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Utánna olvastam ennek a gyógyszernek de elég durva mellékhatásokat írnak róla az oldalak, mellesleg a nőgyógyász nem írta fel, nem tudom hogy kérésre a háziorvos fel írja e .. viszont arra gondoltam hogy önmagában a c vitamin nem elég ?
2022. jan. 26. 19:32
 16/20 anonim ***** válasza:
Isoprinosine nagyon jó hidd el nincs mellekhatasa úgy max keserű ha félbe torod de én egyben szedtem 3x2 szemet naponta próbáld ki.. sztem jó. De te tudod :) grapefruitcsepp is jó,plusz c vitamin
2022. jan. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Én is szedtem iopronosinet nekemisjoo volt erre plusz 1 pozitiv tapasztalat
2022. jan. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! 😊🤍
2022. jan. 26. 21:32
 19/20 A kérdező kommentje:

Végül nap végére már lenyugodtam, elfogadtam a tényt ami fenn áll, próbálok a lehetőleg jobban odafigyelni magamra, az immunrendszeremben és bízok benne, hogy valóban el fog múlni!

Mindenkinek hálás köszönet, ettől függetlenül ha valakinek van még tapasztalata szívesen fogadok mindent! Vigyázzatok magatokra 😊🙏🏼

2022. jan. 26. 21:33
 20/20 anonim ***** válasza:
Én a legelső vagyok,hidd el sikerül. Fiatal vagy és fontos h a párod is ki legyen kezelve!! Próbáld meg az izoprinosinet c vitaminnal!!! Mire vissza mentem fel év múlva sem volt bajom már.. fel a fejjel ❤️
2022. jan. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!