Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Két menstruáció közötti...

Két menstruáció közötti pecsételés, kiütések. Lehet a vakcina oltás mellékhatása?

Figyelt kérdés

Augusztusban kaptam meg a másodikat és azóta kiütések vannak a hátamon, a vállamon és a mellkasomon. Ezenkívül véres pecsételést tapasztalok már pár hónapja két menstruáció között. A pecsételés során kevés vér jön. Végigkérdeztem mindenkit és szerintük normális lehet mert még nagyon fiatal vagyok, másik fele meg azt mondja hogy a vakcinától lehet.

Szerintetek?



2022. jan. 28. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
56%

Ha nagyon fiatal vagy..

Kiütések millió dologtól lehetnek, akár ételallergia. A félidős vérzés normális, peteérést jelez. Amennyiben 1-3 éve menstruálsz bármi normális, akár több havi szünet is!

2022. jan. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%
Köze nincs a vakcinához, jön a tavasz!
2022. jan. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
29%
Dagad a ...
2022. jan. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%

A kiütéseket mutasd meg egy bőrgyógyásznak, ő valószínűleg tudna fogja mitől van és a megoldást is rá.


Menstruációval kapcsolatban pedig igazuk lehet azoknak akik azt mondják még fiatal vagy. Kérdés, persze mióta menstruálsz, hány éves vagy de ha már jött olyan tipp, hogy a korod miatt , akkor esélyes szerintem is; ahogy az első válaszoló is írta és nem az oltás miatt.

2022. jan. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%
persze, hogy lehet.
2022. jan. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az oltások bizonyítottan bekavarnak a ciklusba.
2022. jan. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!