Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fájdalmas dudor a combomon,...

Fájdalmas dudor a combomon, mi lehet?

Figyelt kérdés

[link]


Ez a dudor már a combomon van majdnem 2 hónapja.

Egyszer megpróbáltam kiszúrni de csak vér jött ki belőle.


A teteje sima bőr, nincs rajta varr vagy valami. Normálisan nem fáj, sőt általános nyomásra sem (pl ujjbegyemmel) de ha csak a dudort nyomom meg (mondjuk körömmel, de ma sikerült beleütni egy doboz sarkát) akkor viszont nagyon fáj és nem múlik el sokáig.


(Míg pl egy sima körmös nyomásnál az egészséges bőröm kb még 1-2 másodpercig fáj elengedés után addig ez akár még egy percen keresztül sugározza a fájdalmat... nagyobb ütésnél, mint ma a doboz, még jó 5 percig fájt és nyilalt).


Valakinek volt már ilyenje? Mi lehet?;


2022. jan. 31. 14:13
 1/6 A kérdező kommentje:

Amúgy kemény.


És úgy néz ki, hogy ma belilult. Hozzátenném, hogy az a dobozos ütés az kb olyan volt, hogy normális esetben észre se vettem volna.

2022. jan. 31. 14:15
 2/6 anonim ***** válasza:
Orvos latta?
2022. jan. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem. Nem tudok most orvoshoz menni, mert nincs biztositasom (nem Mo-n lakok) és anélkül drága lenne... még 3 hónap mire lesz
2022. jan. 31. 17:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy valami szálka/ benőtt szőr?
2022. jan. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nincs benne genny és amikor kiszúrtam akkor nem jött belőle semmi.

Szóvál lehet, hogy az de nem mutatkozok annak🤷‍♀️

2022. jan. 31. 23:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem szőrtüsző. Steril tűvel próbálj alá nyúlni.
2022. febr. 1. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!