Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Szegycsont dudor fájdalma?...

Szegycsont dudor fájdalma? Többi lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Pár évvel ezelőtt munka közben nagyon fájt a szegycsontom, és délutánra egy szép kis dudor nőtt oda...természetesen megijedtem másnap azonnal kórház.. Láthatóan az orvos is megijedt azonnal EKGre kötöttek majd jött egy csomó vizsgálat szinte a kórház összes osztályát bejartam majd a végére annyit mondtak hogy valószínű egy nagyon hirtelen beállt csontelváltozás történt. Semmi baj igazából nem is zavart, talán egyszer volt egy nap, hogy érzékenyebb volt most viszont napok óta úgy fáj, hogy kB besza behu. A hét elején irány a kórház majd a főorvos (az ország fő toxikológusa) szinte kinevetett hogy ilyen miatt bementem a kórházba, hozzáteszem, hogy a háziorvos adott beutalot hogy azonnal menjek. És mikor elmeseltem neki mi történt a kórházban teljesen kiakadt hogy meg se vizsgálták... Szóval a kérdésem igazából hátha valakinek van valami ötlete mi a búbánat lehet ez és aggodjak e vagy csak pihenjek hátha jobb lesz?! Hozzáteszem a teljes kép kedvéért, hogy edzoterembe járok és elég nagy súlyokkal is edzek de eddig ezmiatt sosem fájt semmim. Előre is köszönöm a válaszokat!

2020. okt. 27. 22:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Vegyel vissza a sulyból, nem mindenki birja. 2, HC80 kapszula, tudok szerezni olcsón, ez fog segiteni, nekem is segitett..
2020. okt. 28. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg begyulladt/megserult valamelyik borda porc a nagy sulytol, es ezert deformalodott a szegycsont, ami szinten begyulladt. Pihentetni kell. Jobban vagy azota?
2023. aug. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!