Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Magas vérnyomársra tudzok...

Magas vérnyomársra tudzok mondani hatásos készítményeket, teákat amik megfizethetőek?

Figyelt kérdés
2010. szept. 10. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha valóba magas a vérnyomásod, azt ne kezelgesd házilag. Súlyos szövődmények lehetnek. Menj orvoshoz!
2010. szept. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valóban jobb, ha elmész orvoshoz. Persze te is sokat tehetsz, hogy ne romoljon a helyzet. Kerüld a magas koffein tartalmú italokat(kávé,energiaitalok), és a fokhagyma is segíthet, jó magas vérnyomásra, ismerősömnek is bevált.
2010. szept. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
voltam orvosnál fel is írt néhány gyógyszert,de azért nem jó a túl sok gyógyszer
2010. szept. 10. 13:11
 4/6 anonim válasza:

Én fehér fagyöngy teát iszok (magas vérnyomást csökkenti, az alacsonyat eeli) és nekem bevált. napi 3-mal kezdtem, aztán kb 2 hónap után csökkentettem 2-re. hideg áztatással kell elkészíteni (kb 6 órát kell állnia hideg vízen, lefedve), de ha nincs időd pepecselni vele, akkor forró vízzel is készíthető, bár állítólag úgy kevésbé fejti ki a hatását. arra vigyázz, h ne csinálj egyszerre nagy adagot, mert könnyen megbuggyan és ha van elkészítve, azt mindig tartsd hűtőben!


ezen kívül még a pásztortáska teáról hallottam, h jó a vérnyomásra, de azt nem próbáltam még ki. a fagyöngy jó nagyon, bármelyik gyógynövényboltban vagy patikában beszerezhető és nem is drága.

2010. szept. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak egyet tudok érteni az előző illetővel, a Fagyöngy nagyon jó, csak az íze nem a legjobb :D
2010. szept. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mustármag,tapasztalatból mondom. A fagyöngy is jó,azt is próbáltam.
2010. szept. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!