Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak irtózatosan sok...

Mit csináljak irtózatosan sok jön pedig csak ez az első éjel es mar 3 betétet használtam el és még át is utott nagyon sok jon es meg faj is nagyon mivel tudnam csökkenteni?? elore is koszonom a valaszt

Figyelt kérdés

#menstruáció #menstruációs gorcsok #sok jon
2022. febr. 2. 05:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Csökkenteni nem tudod, sajnos van akinél sok nagyon.
2022. febr. 2. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Máskor is ilyen?

Ha ez nagyon nem megszokott akkor lehet spontán vetélés is.

2022. febr. 2. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
21%
Fogamzás gátló csökkenti.
2022. febr. 2. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
63%

Tessék nőgyógyászhoz elmenni. Gondolom nem voltál még.


Nem fog fájni 😉

2022. febr. 2. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Rakj be tampont és betétes is, úgy kényelmesebb lesz.
2022. febr. 2. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem vannak ilyen alkalmak ugyanúgy, amikor sok jön. Super plus tampon és éjszakai betét a tuti. Ilyenkor nekem a szervezetem takarít általában. Ha többször előfordul egymás után, akkor menj dokihoz. Viszont ha fogamzásgátlót mond egyetlen megoldásnak, akkor menj tovább másik orvoshoz (sajnos csak ezt ismerik sokan erre lehetőségnek, pedig mindig van oka. Ha viszont későbbiekben gyereket szeretnél, akkor nem ajánlom, mert tönkre tudja szépen tenni a női ciklust egy életre). Lehet amúgy vetélés is egy ilyen erős vérzés.
2022. febr. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nekem napra pontosan szokott es ugyan igy 8 9 napig tart elso 3 4 Nsp eros aztan közepes egesz 8 ig 9 ik barnas
2022. febr. 2. 18:38
 8/12 anonim ***** válasza:
26%
Egy hétnél további vérzéssel orvoshoz kell fordulni mindenképp. Az már nem számít normálisnak.
2022. febr. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
30%
Hülyeség, hogy tönkre teszi a fogamzásgátló a ciklust. Barátnőmnek, és nekem is pont hogy az állította be. 2-3 havi meg évente egyszeri menstruációnk volt, elkezdtünk fogamzásgátlót szedni, nagyjából 15 évig szedtük, és mind a kettőnknek rögtön normálisan megjött, volt peteérés is, minden. Fél év után mind a kettőnknek összejött a baba.
2022. márc. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#9 A fogamzásgátló megvonásos vérzést csinál. Szóval lehet, hogy havonta vérzel, de az nem menstruáció. Nincs peteérésed. Szóval ez nagyon nem igaz a válaszodban.
2022. márc. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!