Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 16 éves szűz lány vagyok! Az...

16 éves szűz lány vagyok! Az ciki, ha félek az első alkalomtól? Hogyan tudnám csökkenteni a fájdalmat az első együtt létkor?

Figyelt kérdés

2013. máj. 18. 12:59
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem ciki a félelem.

Lazulj el,hosszú előjáték és jó partner kell

2013. máj. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Dreed ***** válasza:
Ha a partnered tudja a dolgát akkor szinte nem is fog fájni,ha viszont idióta akkor megszívod.
2013. máj. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Jól kell tudni választani. Arany 3-as szabály:

1. szerelem

2. értelmes, gyengéd pasi

3. lelki érettség



Ha ebből a 3-ból 1 hiányzik akkor sanszos, hogy nem lesz "idilli" a dolog.

2013. máj. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem ciki. És igaz, jó partner és előjáték. Amúgy meg kicsit maszturbálhatsz hogy szokd az érzést
2013. máj. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem kell félni.
2013. máj. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor csináld, ha majd nem félsz. Addig hagyd a témát és tanulj.
2013. máj. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem ciki, én is féltem, de a barátom addig várt, míg nem látott késznek a dologra - majdnem két hónapig :D


Az első pár másodperc nagyon fájt, azt éreztem, hogy szétszakadok, és ha nem fogja a vállam, elmenekülök előle :). De aztán jobb lett, a végén pedig hozzám bújt, simogatott, csókolgatott, szóval összességében jó emlék.

2013. máj. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Természetes, hogy félsz, és amíg a félelem legkisebb szikrája is van Benned, addig ne menj bele semmibe amit nem 100%-osan akarsz!!!
2013. máj. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudod csökkenteni a félelmet ha még 1-2 évig nem szexelsz,ugyanis ha elég érett és felkészült lennél nem a fájdalommal foglalkoznál.
2013. máj. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!