Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez jelenthet bármilyen problém...

Ez jelenthet bármilyen problémát hormonálisan?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Mióta az eszemet tudom,mindig erősebb szőrzetem volt. Sötéthajú,sötétszemű vagyok fehér bőrrel. Megszoktam kamaszkorom óta,hogy szőrtelenítek. A ciklusom rendben van, általában mindig napra pontosan megjön,nőgyógyászatilag nem tudok semmilyen problémáról,amikor megyek vizsgálatra mindig csinál az orvos ultrahangot is. Most eljött az idő,hogy babát szeretnénk,és egy picit felek,hogy ez nem fog olyan gyorsan összejönni mint ahogy szeretnénk. Főként emiatt a szőrösödés miatt gondolom. A mellbimbómon és az államon is nő néhány fekete erős szőr,amit csipesszel eltávolítok ugyan,de azért félek is,hogy valami hormonális dolog lehet. (Elég hamar kinő,miután kiszedem)

Szerintetek ez normális,vagy aggódnom kellene?

30 éves vagyok egyébként.

Köszönöm a válaszokat!


2022. febr. 7. 20:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Van, akinek alapból ilyen. Gondolom családi vonás. Ha hormonális probléma volna, más gondjaid is lennének.

Szóval ne aggódj, hanem engedd el magad és vágjatok bele a családalapításba.

2022. febr. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Semmi aggasztót nem írtál, ez szőkéknek is általános.
2022. febr. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!