Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barna vérzés mentruáció...

Barna vérzés mentruáció helyett mitől lehet?

Figyelt kérdés

December közepén még normálisan volt, januárban csak barna volt egy hétig (közben egy napig volt vöröses), most megint csak barna maszat.


Nemi életet utoljára december 1-jén éltem, de akkor is védekeztünk, és terhességnek semmi jele, bár tesztet nem csináltam, de remélem, hogy nem az.


Volt ilyen másnak is? Ez normális?


26/N



2022. febr. 8. 17:41
 1/9 anonim ***** válasza:
11%
Hát pedig tesztelj. Mert akkor szokott barnázás lenni, baba van a dologban.
2022. febr. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
11%
Nem mindenkinek van tünete terhesség alatt, van olyan, hogy valakinek végig van menzesze. De volt egy dundi nő angliába, aki a kórházi ágyon tudta meg, hogy 9 hónapos terhes és mindjárt szülni fog.
2022. febr. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

Biztos nem terhesség. Azért annak lennének más jelei is.

De persze csinálj egy tesztet és kiderul,

2022. febr. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hormonzavar vagy mensi kezdete vége
2022. febr. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Holnap veszek és csütörtök reggel megcsinálom, de bízom benne, hogy nem. Több mint két hónap eltelt azóta, akkor csak lenne valami más tünet is, meg óvszerrel védekeztünk és előtte-utána meg is nézzük mindig, nem történt-e valami. És minden hónapban ugyanakkor jött meg (+/- 1-2 nap), ami decemberben még teljesen normálisan nézett ki. Bár augusztusban is csak barna volt, aztán visszaállt, csak azért is aggaszt, mert ez már a második egymás után.
2022. febr. 8. 17:55
 6/9 anonim válasza:
100%
Bár ennek a legfőbb oka valóban a terhesség, más is okozhatja. Lehetséges, hogy valamilyen hormonzavarod van, pl. progeszteronhiány. Ha negatív is a teszted, mindenképpen nézesd meg magad egy nőgyógyásszal.
2022. febr. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Pajzsmirigy vagy más emésztőrendszeri gond nem okozhatja? Mert azzal vannak gondok nyár óta.
2022. febr. 8. 21:51
 8/9 anonim ***** válasza:
De, a pajzsmirigy is belezavarhat, ezért beszélj az endokrinológusoddal! (Ő az illetékes szakorvos akkor is, ha a nemi hormonokról van szó!)
2022. febr. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Csináltam tesztet, terhes nem vagyok. Voltam vér- és vizeletvizsgálaton is, de egyelőre nem tudni, mi okozhatja. Vagy a pajzsmirigy vagy az őszi covid utóhatása, vagy mindkettő, vagy csak a túl stresszes élet.
2022. febr. 23. 14:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!