Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A ciklusom 37. napján vagyok...

A ciklusom 37. napján vagyok és még nem jött meg, teszt negatív, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Mindig 27-30 napos ciklusaim szoktak lenni, most már 37. napja nem jött meg, de a PMS tünetek napok óta megvannak (hasi szurkálás, fájó mellek). Rendszeres szexuális életet élek, mindig rendesen védekezünk óvszerrel, utána minden alkalommal leellenőrizzük a gumit és sosem volt gond. A ciklusom közepén majdnem két hétig nem is voltunk együtt, így az ovuláció környékén nem is szexeltem. Ma, a 37. napon csináltam egy tesztet a biztonság kedvéért, teljesen negatív. Mégis lehetnék terhes? Nagyon nem tartom valószínűnek, de akkor mi lehet a gond?

máj. 21. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Nem voltál mostanában stresszes vagy beteg?
máj. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A ciklusom 14. napja körül volt jópár nagyon stresszes napom (amikor a barátom nem volt itthon), azok tényleg borzasztóan megviseltek lelkileg, de nem gondoltam hogy majd' 10 napot csúszna emiatt. Most meg kb 4 napja már eléggé stresszelek, ugye azon hogy még mindig nem jött meg. Mondjuk a negatív teszt kicsit megnyugtatott, remélem tényleg nincs szó terhességről.
máj. 21. 13:13
 3/6 anonim ***** válasza:
A stressz el tudja tolni, van mikor ki is marad tőle esetleg egy havi. Szóval ha esetleg most nem jön meg, de kövi hónapban igen, az is "normális".
máj. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Lehetséges, viszont az igazán fura az, hogy olyan erősen fájnak a melleim, hogy azt hinném hogy most azonnal megjön, nekem ez minden hónapban tünet szokott lenni.

Szerinted akkor a terhesség lehetőségét kizárhatjuk?

máj. 22. 06:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Én kizárnám, több mint egy hetes késésnél már szép pozitívnak kellene lennie, ha az lennél. Esetleg megpróbálhatnál egy másik fajta tesztet is, de szerintem tényleg csak arról van szó, hogy a stressz miatt késik és lassan meg fog jönni:)
máj. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na ma végre megjött, úgy tűnik csak az kellett neki hogy ne aggódjak, köszi!
máj. 22. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!