Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez az eredmény azt jelenti,...

Ez az eredmény azt jelenti, hogy nincs HPV-m?

Figyelt kérdés

[link]


Mármint úgy értem, hogy a vélemény résznél felsorolt típusok nem voltak kimutathatók nálam?


Köszönöm!



2022. febr. 8. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:

"Ál-negatív eredmény lehetősége fennáll."


Nem vagyok biztos benne, hogy nincsen semmi baj. Én úgy értelmezem, hogy akár pozitív is lehet, akkor pedig kezelni való betegségről beszélünk.


De miért nem kérdezel meg egy online nőgyógyászt pl.?


Úgy tudom, az online konzultációk ingyenesek szoktak lenni. Szakértő biztosabbat mond nálam.

2022. febr. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi! Persze, mondta is a vizsgálatkor az orvosom, hogy fogunk konzultálni, bármi is legyen az eredmény, de majd csak akkor, amikor a citológia eredménye is meglesz. Addig szerettem volna egy kis "megnyugvást" :D


Az "Ál-negatív eredmény lehetősége fennáll." az elvileg egy sablonszöveg, ami mindig ott szokott lenni.

2022. febr. 9. 09:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Negatív a lelet, nincs fertőzésed.
2022. febr. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2022. febr. 9. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!