Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha a bárányhimlő ellenanyag...

Ha a bárányhimlő ellenanyag szűrésem eredménye "kétes" az azt jelenti, hogy gyerekként mégsem estem át rajta? Részletek lent

Figyelt kérdés
Sajnos a háziorvost hiába kérdeztem, nem tudott vagy nem akart erről mondani semmit. 0.175 az eredményem, 0.1 alatt tuti nem voltál bárányhimlős, 0.2 fölött biztos hogy voltál... Én meg közötte vagyok, ráadásul várandós (1.trimeszter) Eddig abban a hitben voltam, h átestem egy - anyukám szerint enyhe de az akkori gyerekorvos által bárányhimlőnek nyilvánított - ilyen betegségen. Ezek szerint mégsem? Kapott valaki már hasonló laboreredményt és érdemi tájékoztatást mi ilyenkor a teendő?
2017. ápr. 27. 21:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!