Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért lett ilyen a menstruációm?

Anonim07248 kérdése:

Miért lett ilyen a menstruációm?

Figyelt kérdés
Orvoshoz már van időpontom. 25 éves házas nő vagyok. Rendszeres nemi életet élek fogamzásgátlás nélkül. Babát tervezünk. 1-2 hónapja a menstruációm megváltozott. Híztam kb 10kg ot. Erősödött a szőrzetem. Erőssebb menstruációs görcsök kínoznak azon a bizonyos 5 napon keresztül. 2-3 talán 3-4 cm nagyságú alvadt vér van folyamatosan. Vagy csak barna maszatolás. Terhességi tesztek negatívak. Hányinger, néha hőemelkedés is van. (Covid teszt negatív.) volt valakinek hasonló problémája? Mire számítsak kicsit félek. Tavalyi rákszűrés p2 volt.

2022. febr. 11. 14:43
 1/2 anonim ***** válasza:
PCOS?
2022. febr. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A menstruáció többször alakulhat egészen menopauzáig. Sokaknak felborul a ciklusuk, a babaprojekt miatti befeszüléstől. 2 hónap alatt 10kg hízás rengeteg, ez is boríthatja a ciklust.
2022. febr. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!