Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 3 napja ilyen állapotban...

3 napja ilyen állapotban vagyok, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Körülbelül 3 napja úgy érzem, mintha le akarna gurulni a fejem a helyéről. Néha fáj, de általában csak olyasmi érzés, mint amikor az ember hosszú ivás nélküli időszak után megiszik 2 pohár bort. Az utóbbi egy hétben fáradékony voltam, de mivel a naptáram azt írta, hogy 11-én ovuláltam (szerintem 8-án amúgy:D), ezért arra fogtam rá, viszont csütörtök este (ma van szombat) óta nehézfej érzetem van. Múlt hónapban időben megjött, rendesen, normális időben (január legvége) el is múlt. A párommal csak és kizárólag óvszerrel (nem szedhetek tabit) szexelünk, de általában még akkor is ki szokta húzni. Kérlek nyugtassatok meg, hogy ez nem lehet korai terhesség jele, mert lassan kitépem a hajam.


A vérnyomásom rendben van.


Amikor vizsgált a nőgyógyász, azt mondta, lehet inzulinrezisztens vagyok, viszont mivel semmi erre utaló jel nem volt az életem során (tabit trombózishajlam miatt nem ajánlott), ezért nem mentem el inzulintesztre. Szerintetek ez attól lehet?


A segítőkész válaszokat előre is köszönöm szépen!



2022. febr. 12. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Női ismerősömnél kiderült, hogy a fáradékonyság, macskás fejfájás a covid tünetei voltak. Semmi más baja nem volt, se orrfolyás se semmi. Egyébkéntnem hinném hogy ez terhesség lenne.
2022. febr. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A védőnő azt mondta csináljak covid tesztet, akkor mégsem beszélt hülyeséget?:D Köszi!
2022. febr. 12. 15:09
 3/4 anonim ***** válasza:
55%
Hiába pontoznak le akkor is így volt. Sztem tesztelj, maximum kizárod ezt a lehetőséget.
2022. febr. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is voltam már így de én rájöttem hogy azért mert sokszor ettem gyorskaját, kevés vizet ittam és szar lett a közérzetem is, ilyen hülye fejfájásom volt semmihez se volt kedvem

Az elsőhöz csatlakozom, Covidostol én is hallottam már ilyet, hogy ezt tapasztalta

Terhesség szerintem teljesen kizárt, főleg ha gumi mellett is kiszáll a párod, ha jól értettem

Ne aggódj

2022. febr. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!