Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 22 éves srác vagyok és ma 6...

Pearldrumm kérdése:

22 éves srác vagyok és ma 6 napja estem túl RKM műtéten és lassan javul, ha fel áll erössen szur és néha petyhüdtt állapotban is ez természetes? Vagy esetleg felszakadhatott egy varrat?

Figyelt kérdés
ma 6 napja volt egy műtétem Székelyudvarhelyen fitymaszükület miatt pontosabban részleges körül metélés volt. A fitymám felsőrésze volt be szükülve kb 1 cm petyhüdtt állapodban müködött de izgalmi állapotban nem. Mütét maga ákellemetlen volt mert gerincbe adtták az érzéstelenítőt és az nap nem tudttam mozogni. Másnap haza is engedttek 3 4 napig még meg volt dagadva mostanra le szallt demikor fel áll nagyon szur és ha ugy ér hozza az also vagy valami akkor is erőss szuro fájdalmat érzek ez természetes? Vagy esetleg fel szakadhat egy varrat attól h fel áll? Betadine oldattal csepegtetem és kammilla teával! Várom a jó tanácsokat és tapasztalatokat

#Rkörülmetélés
2015. máj. 14. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy szúr, benne vannak még a varratok. Ha majd kiesnek (kb 2 hét), már nem fog szúrni értelemszerűen. Engem teljesen körülmetéltek, de gondolom a részlegesnél is 6 hét a teljes gyógyulási idő, attól pedig még elég messze vagy. Szóval türelem. Mondjuk az elég szokatlan, hogy gerincbe nyomták az érzéstelenítőt, általában magába a péniszbe megy a cucc és 1-2 órával később haza is engedik az emebrt.
2015. máj. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen olvastam énis hogy Magyarországon ugy megy sajnos ez Románia már bánom hogy nem mentem ki Pestre. Az orvos semmit nem mondott h fel kelle huzni a bört s ilyenek... csak annyit mondott betadinos gézzel kotozni s ennyi és el nézést a műtét 8 napja volt 6 odikán s 26 odikára vagyok vissza rendelve!
2015. máj. 14. 14:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Kamilla teában áztasd legalább 10 percet naponta .
2015. máj. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csináld csak, amit a doki mondott. 8 nap még semmi, mondtam, kb hat hét a teljes gyógyulás.
2015. máj. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen gyogyul ha valaki esetleg mutet elott all es kerdese van szivesen segitek. mutet utan 19 nappal.
2015. máj. 25. 01:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!