Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Aranyer? Menjek orvoshoz ?

Aranyer? Menjek orvoshoz ?

Figyelt kérdés

Terhességem végén kijött az aranyerem, szuleskor nagyon durván, a gátmetszés pont az aranyer szélén történt, úgyhogy nem lehetett tenni akkor semmit vele, reparon kupot és krémet kaptam. Mondhatni teljesen rendbejött, egy picit latszik, viszont pár napja kijött mèg egy (lehet ilyen, hogy több aranyer jön ki, vagy sérvben gondolkozzak?

Kemény, feszes, viszket, kellemetlen de nem elviselhetetlen

A vegbel oldalán kék/fekete színű, kell ettől tartanom, vagy az ér az akit láthatok?

Elkezdem megint a kupot és krémet, szerintetek elég vagy érdemes inkább orvoshoz menni?

Ha orvoshoz, sebesz, vagy ki foglalkozik ilyennel?



2022. febr. 15. 14:14
 1/5 A kérdező kommentje:

Azt hozza tennem, hogy 1 kupot használtam ma, azóta viszket, azelőtt nem

Lehet hogy már gyógyulásban van és azért ?!

2022. febr. 15. 14:17
 2/5 anonim ***** válasza:
Kellemetlen kérdés, de nem tudod visszanyomni a helyére? Mert akkor bármikor ilyen van, egyből megszüntetheted a panaszt. Én legalábbis így csinálom. Aztán persze kézmosás... Heti 2 alkalommal használok reparon herbalt is, még akkor is ha nincs panaszom, csak hogy rendben tartsam magam odalent.
2022. febr. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem próbáltam még megmondom őszintén, de szerintem nem is tudnam

Egyrészt olyan fájdalmas, másrészt olyan kemény ..Megkérdezhetem mivel másabb a herbál mint a sima? Hatásosabb?

2022. febr. 15. 14:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Proktológushoz kell(ene) menni, én még nem tenném. 2 éve másffél hónapot szenvedtem, sokat segített a Detralex tabletta. Viszketés természetes, nekem jobban bejött a Hemorid kúp.
2022. febr. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet hogy fáj, de én is sokat szenvedtem vele amíg megtanultam visszatenni... konkrétan nagyon rossz volt. Azóta 100x egyszerűbb az életem.

Egy próbát szerintem megér.

2022. febr. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!