Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aranyér miatt menjek orvoshoz?...

Aranyér miatt menjek orvoshoz? Vagy elég krémmel kezelni?

Figyelt kérdés
30 hetes kismama vagyok és sajnos kijött az aranyerem, székrekedésem van :( Törléskor véres szokott lenni a wc papír. A gyógyszertárban reparon krémet kaptam rá.
2019. dec. 22. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is reparonnal kentem.Nagyon jó.Ezzel nem kell dokihoz menni.
2019. dec. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Terhesseg alatt ugyse csinalnak semmit vele. Utana ha nem mulik el,meg lehet muttetni. Kenegesd. Szekrekedest kell megelozni. Sok folyadek,gyumi,joghurt.
2019. dec. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az lehetséges, hogy a krém úgymond elszínezi a folyásomat? A krém ilyen bézs -szerű színű és a folyásom is olyan fehér helyett
2019. dec. 23. 08:29
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem az orvos terhesen kifejezettem tiltotta a krémet, mert az kenődik és a hüvelyedbe került kis mennyiség is fertőzést okozhat. Azt mondta terhesen kupot lehet használni a legbiztonságosabban, amit vény nélkül kaphatsz a gyógyszerzárban, de a patikusnak mindenképp mondd meg hogy olyat adjon amit terhesen használhatsz, mert van kifejezetten terheseknek aranyérre végbélkup. Az általános reparon terheseknek nem jo, van bennuk valami hatoanyag ami nem ajánlott.


Helyedben orvostol megkérdezném mielőtt krémhez nyúlnék. Nekem nem engedte.

2020. jan. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!