Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tampax vélemény?

Tampax vélemény?

Figyelt kérdés

2022. febr. 16. 17:45
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Szar
2022. febr. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%

Rettenetes, főleg az applikátoros. Alig lehet felhelyezni, nekem konkrétan becsípte a bőrt. Nem megy elég mélyre uh kellemetlen viselni, és drága is.

Kalap kaki, a dm saját márkás toronymagasan veri negyed áron.

2022. febr. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

Egy szar, én gyártottam is csömörön!

Darabokba esik szét benned az egész...


A gépsor amin készül régen töltényhüvelyeket gyártott, csak át lett alakítva!

2022. febr. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Nekem sem vált be. Nem megy fel elég mélyre, kényelmetlen.
2022. febr. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
1 forintot nem ér.
2022. febr. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
Nekem bevált, a legkisebbet használom. Sokáig azért nem használtam tampont, mert nem tartottam túl higiénikusnak például a munkahelyen a felhelyezést, függetlenül attól, hogy előtte jó alaposan kezet mostam. Kisérletezgetni kell, hogy kinek mi válik be.
2022. febr. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kíváncsi voltam a véleményekre,és meglepő,hogy mennyi embernek nem jön be(baráti kör, családtagok)..én mást nem is tudnék használni.Volt,aki írta,hogy nem megy elég mélyre,ez is meglepett,mivel egy applikátor sztem magasabbra tolja,mint te magadnak.Vagy nem tudom, őszintén én azért kezdtem el ezt használni,mert nem tudom felhelyezni a simát,rosszul vagyok,ha olyankor magamhoz kell nyúlni,és inkább kerülöm.:) Mindenesetre köszi a válaszokat:)
2022. febr. 19. 04:51
 8/8 anonim ***** válasza:
54%

Kérdező, nekem pl semmi bajom az applikátorával, az ob-nak az applikátorosát használom ill. Lassan már múlt idő, mert ugye kivonták a forgalomból. A tampaxnak a kialakítása szar (valahogy középen van varrva). Én az mellett simán átázom, mert nem tömör, mint az ob (meg az összes többi tampon) és a nedvszívó képessége is rosszabb, nem mellesleg valahogy hosszirányban tágul nedvesség hatására nem oldalra. (Amúgy hosszabb is, és ezért nekem kényelmetlen, valószínűleg ugyanaz van nálam is, amit fentebb említettek, hogy nem megy elég mélyre az alsó része, mivel ugye túl hosszú)


De ha neked bevált, akkor használd békében és ne érdekeljen más véleménye!


[link]

2022. febr. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!