Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vizelés után miért érzek...

Vizelés után miért érzek enyhe szúró érzést?

Figyelt kérdés

Kb 2 hete vettem észre , hogy miután pisilek, hirtelen nem fáj, meg semmi baj. Aztán kb fél perccel később érzek a húgycsőmben szúró, bizsergető érzést, ami hullámokban jön( fáj 2mp-ig , utána nem , aztán 1-2 perccel később megint) , de 10 perc után elmúlik, és csak a következő wc-zés után jön elő újra. Nem törvényszerű, van hogy 2-3 vizelés után érzem újra, de volt hogy egy nap egyáltalán nem. Egészen biztosan nem felfázás, semmi más tünetem nincs. (Tudom milyen a felfázás, voltam már többször ilyen helyzetben)Rengeteget iszok.

Valaki találkozott már ilyen problémával?

20N


2022. febr. 17. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pedig biztos felfázás. Érdemes lenne még most elkapni. Nem mindig egyforma a tünet, volt amikor hirtelen jött nekem nagy fájdalmakkal, máskor pedig pont így mint neked.
2022. febr. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is valamilyen bakteriális fertőzés lehet.(ugyanis a köznapi nyelvben felfázásként emlegetett betegséget valójában baktériumok okozzák) A sok ivás miatt a baktériumok nem tudnak annyira elszaporodni, hogy erős tüneteid legyenek, de annyi azért marad belőlük, hogy kellemetlenséget okozzanak.
2022. febr. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vizeletet vigyél be a háziorvoshoz, megnézni. Ha gennyet és nitriteket talál benne, akkor biztosan felfázás.

Nekem is volt ilyen, hogy lassan kezdődött. Viszont volt olyan is, hogy rögtön véres lett a vizeletem.

2022. febr. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amikor legutóbb ilyen lassan alakulgatott mint neked, kb 2-3 hétig, utána annyira eldurvult hogy kegyetlenül fájt a derekam, de alul csak ennyi tünetem volt. Azért fájt a derekam mert ugye sokat vártam és a baktériumok feljebb jutottak, jó erős antibiotikumot kaptam rá, vagy 10-12 szemet. Szerintem ez alattomosabb.

Mert amikor hirtelen és nagyon fáj , ég, akkor rögtön doki mert egyértemű, pár szem gyógyszer és kész. De mikor hetekig alakulgat, akkor egyszer csak odavág. Szóval ne vedd félvállról. Ez nekem pont húsvétkor volt, nem volt kellemes.

2022. febr. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!