Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a bajom? Csináljak...

Mi lehet a bajom? Csináljak terhességi tesztet?

Figyelt kérdés

27 éves nő vagyok, kb 2 hete gyakran megszédülök, fáradt vagyok, fáj a fejem és a gyomrom is rendetlenkedik, vagy legalábbis a hasam fáj.


Ezek lehetnek terhesség tünetei?

Eddíg óvszer nélkül egyszer voltam a férjemmel, ezelőtt óvszerrel és hormonmentes spirállal védekeztünk...


Most már szeretnénk babát, úgy vagyunk vele, ha jön akk jöjjön, ha még nem akar akkor várunk rá....



Ez másnak a jele, vagy csináljak tesztet, a mensim még nem késik, és ha más jele akkor menjek dokihoz ezzel?



2022. febr. 17. 21:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A vitaminhiánytól kezdve, a stresszen át a különböző vírusokig bármi lehet. Azt kiemelném, hogy ilyen hamar nem jelentkeznek terhességi tünetek... Tesztet akkor csinálj, ha késik a menstruációd. Előtte nincs értelme.
2022. febr. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha még nem késik a havid, akkor szerintem túl korai lenne bármilyen tünet is, habár ki tudja, mindenki más. Spirál mellett meg ennek az esélye kevés is.

Én vagy vérszegénységre tippelek, alacsony vérnyomásra vagy valami hasonlóra, ha nem múlik el mindenképp menj el a dokidhoz

2022. febr. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha 2 hete van tüneted és még nem is késik a menzeszed, akkor nyilván nem terhesség miatt szédülsz...
2022. febr. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges
2022. febr. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi tesztet nem csinálok még, de akkor menjek orvoshoz, vagy hívjam fel a háziorvost?!
2022. febr. 18. 10:42
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

Hát igen, roppant nehéz kérdés…

ha az ember szomjas, akkor iszik

ha az ember éhes, akkor eszik

ha az ember beteg, akkor felhívja/felkeresi a háziorvosát…ja, nem…csendben szenved hetekig, terhesnek hiszi magát és a gyakorira írogat

2022. febr. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mikor kéne megjonnie?

Mikor voltatok együtt, a ciklus hányadik napján, mikor volt a peteeres?

Kicsit több info kene ha segítséget vársz.

2022. febr. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7es 23.án kéne megjönnie, a peteérést nem tudom
2022. febr. 19. 10:40
 9/12 anonim ***** válasza:

Így akkor meg kell várnod a 23-át és ha késik tesztelni.

De ha szeretnétek babát akkor jó lenne tudni mikor van peteérésed.

2022. febr. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

9es Szeretnénk babát, de csak akkor ha a baba szeretne jönni, és nem így kicentizve meg ráizgulva...


Köszi

2022. febr. 20. 18:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!