Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kìnzó menstruációs görcsök?

Kìnzó menstruációs görcsök?

Figyelt kérdés
Nagyon fájdalmas a mensim, nagyon folyik. Mivel tudnám ezt megszűntetni, hogy elviselhetőbb legyen?

2022. febr. 18. 12:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
35%

Menopauzaval, akkor majd megszunik. Ugy 40 ev mulva, varhatoan.


Ez ilyen. Ha nagyon eros, hasznalj ultravastag betetet, tampont, csereld gyakran es egyel vastablettat, hogy a verveszteseget potold. Ha gorcsol is, vegyel be egy fel No-Spa-t vagy mas gorcsoldot, mert feleselegesen szenvedni azert egyaltalan nem muszaj.

2022. febr. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsot. Ilyenkor a fürdès jó meleg viz szokott segìteni, kicsit meg nyugszok tőle. De elviselhetetlen görcsökből annyira elegem van. Álladóan pisilnem kell de nem egy kèt cseppet hanem rendesen. Minden percben kell pisilnem, ha nem megyek el akkor rögtön feszìt a hasam plussz a görcs mellè.
2022. febr. 18. 13:10
 3/14 anonim ***** válasza:
18%

Fogamzásgátló is segíthet.

Amúgy ez nem "nők egészsége" kérdés?

2022. febr. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
64%

Orvos!!! Az elviselhetetlen gorcs NEM NORMALIS!!!!!!!!

Engem 6 orvos rázott le mire kiderült hogy endometriózisom van. Azóta 2x mutottek mar vele…

2022. febr. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
62%
Menj el nőgyógyászhoz. Elviselhetetlen görcs komoly betegség jele is lehet.
2022. febr. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Metionin ***** válasza:
34%
4-essel értek egyet, nekem is a sokadik orvos jegyezte meg, hogy endometriózis gyanús a dolog, előtte csak legyintettek, hogy hiszti meg vékony vagyok, meg szüljek. Keress egy jó orvost és vizsgáltasd ki magad.
2022. febr. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
25%
igazából ha elmész nőgyógyáxzhoz az is uyenezt fogja mondani pihenj igyál forró teát vagy kakaót melegítsdés kb ennyi ha nagyon rossz lesz akkor tényleg menj el nőgyógyászhoz
2022. febr. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Igen a fogamzásgátló segit ezen. De mi babát szeretnénk.Várom, hogy elmúljon, ès megyek orvoshoz. A görcsök miatt is, ès hogy minden rendben e van velem. Anyumnak is mindig kinzó görcsei vannak, valószínű hogy örököltem
2022. febr. 18. 23:02
 9/14 Sssaszem ***** válasza:
11%
Kedves Kérdező! Hány éves vagy?
2022. febr. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
25
2022. febr. 19. 11:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!