Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Menstruációs görcsök miatt...

Menstruációs görcsök miatt koronavírus teszt???

Figyelt kérdés

Minden hónapban szenvedek 20 éve kb, hajnalba megjött, ráadásul fel is vagyok fázva.

Ételkiszállító vagyok jeleztem reggel a problémát, mondták egyből persze maradjak otthon táppénzen a héten, pihenjek.

Felhívtam a háziorvosomat elmondtam neki hogy megjött, görcsölök nem tudtam menni dolgozni, erre holnapra elrendelte nekem, hogy jönnek tesztet csinálni rajtam. Előtte feltett egy csomó olyan kérdést ami utalhat a vírus tüneteire, mondtam hogy semmi a világon nincs azon kívül hogy nagyon görcsölök, de most a felfázás miatt megvisel jobban.

Na normális az ilyen? Köpni nyelni nem tudtam.

Másnak volt hasonló furcsa esete?


2022. jan. 26. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

ketlem hogy rad eroltethetne a tesztet

azt kellett volna mondani hogy felejtse el

2022. jan. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ő bejelentette hogy ő nekem most elrendeli. Meg se tudtam szólalni. Utána mondtam hogy de semmi más tünetem nincsen. Kb le.rta.
2022. jan. 26. 19:27
 3/4 anonim ***** válasza:
92%

Felhivtam azzal hogy beteg vagyok nem mentem dolgozni (a fulem volt begyulladva, es iszonyatosan fajt aludni se tudtam napokig) Nem kerdezte meg mi a bajom, egy db kerdese volt van e oltasom..... az egy dolog hogy 10 percig alazott de meg igy

sem kerdezte meg mi a tunetem, elkonyvelte hogy koronavirusos vagyok.


Nem voltam....


A teszt kellemetlen de kibirhato.


A gorcseiddel menj el maganorvoshoz, sok minden okozhatja.

2022. jan. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
68%
Mindegy, nem olyan nagy dolog egy teszt, legalább megtudod, hogy negatív. Vagy úgy jársz mint az emberek 40%-a, hogy bejelez pozitívat a kamuteszt és te leszel a "tünetmentes terjesztő". Sajnos ezt a világot éljük. Fogadjunk oltásod sincs.
2022. jan. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!