Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sos, menstruáció alatti vér...

Sos, menstruáció alatti vér mennyiségének csökkentése?

Figyelt kérdés
Síelni megyek a párommal 3 napra, 27-én, és 26-án jön meg. Nekem az 1. Napon nagyon görcsöl a hasam és több vér is jön, a 2.on kevesebb de még mindig nem megfelelő mennyiség, a hasam kevésbé görcsöl mint az 1. Szeretném ha kevesebb vér hagyná el a szervezetem, hogy ne kelljen annyit szenvedni a betéttel. Mivel olvastam h késlelterni és előrehozni nem igazán lehet, és én nem szeretnék fugamzásgátlót szedni ezért ez nem opció. Van valakinek valami tippje a vér mennyiségének csökkentésére?

#Vercsokkentes
2022. febr. 21. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Ezt nem tudod befolyásolni, most is a szokásos mennyiségű vér lesz. Értem én, hogy jó lenne, de gondolom legalább nagyjából tisztában vagy a menstruáció biológiai hátterével, szóval belátható, hogy nem reális az elképzelésed.
2022. febr. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincsenek ilyen fortélyok, a síelést tegyétek át 1 héttel.
2022. febr. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs tipp se meg semmi amivel befolyásolni lehetne de szerintem több is lesz az mivel intenzíven mozogsz majd.
2022. febr. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hiába húzod le mindenkinek a %-át, attól még nem lesz kevesebb a vérzésed mennyisége/milyensége, ez van. :)

Használj tampont + vastag eü.-i betétet, vagy tegyétek át az időpontot, jobbat nem tudok.

2022. febr. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Vannak erre gyógynövények. Talán a fehér árvacsalán is jó erre , illetve vézéscsillapito füszerek.Nem biztos hogy csodát tesznek. Egy probát megér .
2022. febr. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
21%

Nincsen ilyen módszer, a vér pedig NEM sok, csak annak tűnik.


Használj tampont + betétet, és ennyi.

2022. febr. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!