Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ismerős kislánynak most jött...

Ismerős kislánynak most jött meg először, és nagyon rosszul érintette. Utálja a betétet, és szeretne mini tampont használni. Szerintetek lehetne?

Figyelt kérdés
Borzalmas volt neki ez a pár nap, főleg úgy, hogy alapból nem igazán van kibékülve szintre semmilyen lányos dologgal (pl mell növekedés) és azt mondja, hogy neki jobb lenne, ha tampont használhatna. Szerintetek lehet ilyen korban már? Pár hónapja múlott 13.

2022. febr. 24. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy használhat. Erre találták ki a mini tampont, először azzal próbálkozzon szerintem.
2022. febr. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%

Hát persze, ismerős kislány...

Nyilván használhat, de a magába nyúlás naponta többször sokkal jobban zavarná.

2022. febr. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2 mi ez a hát persze, ismerős kislány - ozás?

Nem, nem hiszem, hogy jobban zavarná. A legnagyobb baja a betéttel, hogy szerinte olyan, mint valami felnőtt pelenka, és zavarja, hogy érzi, ahogyan folyik ki belőle a vér. Ebből a szempontból szerintem is sokkal jobb lenne neki a tampon. Amennyire izgága, a betét folyton mozgolódna, és átázna.

2022. febr. 24. 20:33
 4/7 A kérdező kommentje:
1 köszönjük, persze, először minit, aztán majd meglátják anyukájával, hogy elég e neki ez, vagy normál méretű kell.
2022. febr. 24. 20:34
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha fel tudja tenni, miért ne.


Én szűzen még a minit sem tudtam, mert kellemetlen volt, pedig jobban örültem volna neki.

2022. febr. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Ugyan lehet már nem releváns, de én 12 voltam amikor egy tábor miatt először használtam. Egyáltalán nem bántam meg. Amit pedig a 2. válaszoló írt, azért nem lényeges ellenérv, mert ha mégsem tetszene neki akármikor visszatérhet a betétre.
2022. márc. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6 végülis már azt használ, és sokkal jobban bírja így.
2022. márc. 22. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!