Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyásznál? (többi lent)

Nőgyógyásznál? (többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok 19 éves lány vagyok és először fogok nőgyógyászhoz menni az lenne a kérdésem hogy kereshetek magamnak doktornőt ezekhez a vizsgálatokhoz? És hogy a párom bejöhet-e velem? Nem igazán szeretnék nélküle bemenni. Van rá esély hogy beengedi az orvosom? És igen ragaszkodom hozzá hogy bent legyen ne is akarjon senki lebeszélni hogy csak kellemetlenebb stb ( nekem biztonságot ad ha ő ott van)

2022. febr. 26. 01:53
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
90%

TB alapon biztos nem, nyilván női orvost választhatsz, de nem mehet veled kísérő. Ha fizetős orvost választasz, akkor meg kell kérdezni, hogy van -e erre lehetőség.

Mitől félsz?

2022. febr. 26. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:
1. Nem félek de egyedül biztos nem megyek be. És mindenképp magánorvos lesz ezek alapján.
2022. febr. 26. 02:14
 3/44 anonim ***** válasza:
89%

De miért nem, ha nem félelem az oka?

Ilyen a vizsgálat, csak nem biztos, hogy ilyen jófej az orvos, de ha kérdezel, elmondja, hogy mi történik, és mindenképp szólj, hogy első alkalom:

https://www.youtube.com/watch?v=h5ARJjLzsvY&t=18s

2022. febr. 26. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:
Ha már engem vizsgálnak legyen jogom eldönteni hogy igen is kísérővel megyek be. Addig keresek orvost ameddig nem lesz egy olyan aki igent mond. Leírtam az elején biztonság érzet , elég zavaró lesz így is, hogy egy vad idegen fog ott fogdosni ahol csak a barátomnak lenne szabad, legalább a párom legyen megnyugtatás ott bent .
2022. febr. 26. 02:37
 5/44 anonim ***** válasza:
74%
Nem hiszem, hogy gondot okozna, ha a párod bemegy veled. Sokszor láttam rá példát, hogy terhes nők a párukkal mennek és minden további nélkül be is engedik őket együtt.
2022. febr. 26. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
94%

Magánban, ha jófej dokit sikerül találnod, akkor szinte biztos, hogy be mehet.

Elvégre is te fizetsz neki, szóval ha te szeretnéd, hogy bemenjen, szerintem nem fogja kiküldeni. Legfeljebb többször megkérdezi, hogy biztos végig maradhat e.

2022. febr. 26. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
74%
Ez de gáz...
2022. febr. 26. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
82%

Azért mekkora gáz már, hogy valaki a párját is vinni akarja a nőgyógyászhoz...

Ő ezt nem kéjből csinálja. Neki ez a hivatása. Ezt azért nehéz lehet megérteni a földimogyorónyi aggyal.

2022. febr. 26. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
53%
Nem az orvostól fel, hanem a helyzettől. Sokkal kellemetlenebb a vizsgálat, ha aggódik. Ha megnyugtatja, jobb, ha van vele valaki. Neki is, sőt, az orvosnak is.
2022. febr. 26. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
77%

Ott ahol csak a “párod” érhet hozzad…

A parod is menni akar vagy te erőlteted? Addig amíg ennyire gyerekes a gondolkozásod szerintem inkább hagyd ezt a kapcsolatosdit😄

Ez egy rutin vizsgálat amire minden nőnek kötelező menni, LEGALÁBB egyszer egy évben, rákszűrésre.

Igazából maximum te tudod kellemetlenné tenni a szituációt pont az ilyen viselkedéssel. Egyébként pikk-pakk megvan es a doki nem a farkával fog megvizsgálni megnyugodhatsz.

2022. febr. 26. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!