Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Antibiotikumtól lehet hüvelygo...

Antibiotikumtól lehet hüvelygombám?

Figyelt kérdés
Az lenne a problemam hogy kezdodo tudogyulladasom lett es az orvos irt fel antibiotikumot de elotte mar volt folyasom, de antibiotikum szedese kozbe mar el is kezdett fajni es viszketni a nemiszervem. Orvoshoz jelenleg igy nem mehetek szoval addig itthon probalnam meg kezelni magam. Ez egy vissza tero problema nalam sajnos:/ nogyogyaszom ezeket a venynelkuli gyogyszereket irja mindig fel:/ szoval az a kerdesem hogy ha antibiotikum szedese kozbe hasznalok kupot es kremet akkor ugyan ugy hasznalni fog legalabb egy keves ideig amig nem jutok el a nogyogyaszhoz?

2022. febr. 26. 09:48
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Lehet tőle. Szedsz az antibiotikum mellé probiotikumot?
2022. febr. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak antibiotikumot szedek semmi mast:(
2022. febr. 26. 10:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet persze. Vegyél a gyógyszertárban Vitagyn C-t. Ez hüvelykrém. 6 db applikátor van hozzá, mindet használd el. Ha nem segít akkor se káros, de akkor beszélj nőgyógyásszal hogy írjon fel valami komolyabbat.
2022. febr. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Vitagyn-t mar hasznaltam akkor nem hasznalt a problemamra mikozbe a nogyogyasz mondta hogy azt vegyek:/ ezert aggodok hogy biztos nem hasznal, most gynoxin van jelenleg itthon:/ egy mellekesen kerdes hogy ha csak venynelkuli kupokat ir fel mindig a nogyogyasz erdemes keresni egy masikat?
2022. febr. 26. 10:39
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát lehet érdemes másodvéleményt kerni.

De mindenképp szedj probiotikumot, jó lenne ha még ma elkezdenéd. Ezt nem mondta el az orvos, aki felírta az antibiotikumot? :(

2022. febr. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jaj szegény. Akkor tudod mit vegyel? Az egy darabos Canestent. Az azt hiszem 500 mg kúp és van hozzá krém is.

Az regen nekem mindig segített ha durvabb gombam volt és az orvos is azt ajánlotta. Viszont vegyel mellé majd huvelyflora helyreallitót.


Kereshetsz masik orvost vagy legközelebb mond neki írjon fel venykoteles szert.

2022. febr. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen ezeket a segito kommenteket:) akkor megprobalom amit javasoltal es bizok a szerencseben:(
2022. febr. 26. 10:48
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Antibiotikum melle mindig szedek enterolt illetve huvelyflora helyreallito kupot is hasznalok parhuzamosan, igy nincs gombam.

Egyebkent meg sajnos nekem is minden egyes alkalommal kialakult, ha csak antibiotikumot szedtem regen. Nyilvan a gomba mar adott, canesten kupot es kremet hasznalj,utana meg huvelyflora helyreallito kup.

Enterolt is ajanlom, ez probiotikum, szerintem a legjobb a piacon.

2022. febr. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!