Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Memstruáció elmaradása fogamzá...

Memstruáció elmaradása fogamzásgátló gyógyszer miatt?

Figyelt kérdés
5 napja késett, ezért felhívtam a dokin, hogyan tovább, kezdjem-e szedni a következő levéllel, vagy ne? Azt mondta, azoknál, akik régóta szedik a gyógyszert (én 9 éve szedem), gyakori, hogy rövidül, majd elmarad a vérzés. Kezdjem el nyugodtan a következő levéllel, ő nem gondolná, hogy bármi baj lenne, de ha szeretnék inkább vizsgálatot, természetesen bemehetek. Megnyugtatott, de azért ha valaki járt már így, megírná a tapasztalatait?

2022. febr. 26. 10:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha aggódsz, szerintem a legegyszerűbb megoldás, ha veszel drogériában egy terhességi tesztet. Én legalább is ezt szoktam, és egy negatív tesztnél nincs megnyugtatóbb.
2022. febr. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Csináltam tesztet, bár nem voltam senkivel az elmúlt hónapban, de gondoltam a doki úgyis megkérdezi. Nem amiatt aggódom, hogy kismama vagyok, hanem hogy valami baj van a háttérben
2022. febr. 26. 11:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Menstruációd már 9 éven nem volt, csak megvonásos vérzésed.

Az pedig teljesen normális dolog, hogy hosszú távú fogamzásgátló szedés mellett idővel rövidebb vagy gyengébb a megvonásos vérzés, sőt az is, hogy időnként kimarad. Nincs okod aggodalomra. Ahogy a doki is mondta, a gyógyszermentes/placebó tabis napok után folytathatod a következő levéllel.

2022. febr. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2022. febr. 26. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!