Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Alhasi puffadásnak mi lehet...

Alhasi puffadásnak mi lehet az oka? Már elég régóta tart, a háziorvos és a nőgyógyász sem tud semmit mondani?

Figyelt kérdés

Kb négy hónapja tart ez az állapot, de tényleg csak az alhasam puffad, olyan, mintha gumilabda lenne benne, párszor jobboldalt szokott fájni néha, olyan, mintha valami nyomna belülről. Voltam háziorvosnál többször, csak nyomkodott és szerinte semmi baj nincs. Elmentem nőgyógyászhoz, csinált ultrahangot, szerinte lehetett egy cisztám nemrég, ami felszívódott, de semmi mást nem látott.

Ultrahangra kértem időpontot, de csak április végére kaptam. Érdemes lenne elmenni esetleg magánba, vagy a sürgősségire? Kezdek kicsit aggódni már


2022. febr. 27. 09:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Gasztroenterológus
2022. febr. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sürgősségire semmiképp, ez nem sürgősségi kórkép.
2022. febr. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát menj el magánba inkább.
2022. febr. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp keress egy másikat, nekem a barátnőmnek rákja volt és sajnos 2 orvos sem látta… amíg nem oldódik meg addig menj. Es ha tudsz akkor inkabb maganhoz
2022. febr. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Kiderült mi volt a baj?
2022. aug. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!