Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért csíp a betadine kenőcs?

Miért csíp a betadine kenőcs?

Figyelt kérdés
Nőgyógyász azt mondta hogy van egy kis gyulladásom a hüvelybemenetnél, és kenegessem Betadine kenőccsel, egy kicsit beljebb is kenhetem. Nekem ott egyből elkezd csípni, és vagy 5 percig tart mire enyhül. Korábban írt fel Betadine kúpot hüvelyi folyás miatt, de még be sem raktam teljesen, a hüvelybemenetnél erős csípő/szúró érzést éreztem és inkább kivettem. Utána is kelett jó pár perc hogy elmúljon a csípős érzés. A kúpra azt mondta a doki és az asszisztens hogy mindenek csíp, de ennyire mint nekem, nem hiszem.
2022. márc. 2. 23:19
 1/5 anonim ***** válasza:
26%

Nekem soha nem csípett még a betadine kúp…

Szerintem allergias vagy rá, ne használd.

2022. márc. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt hogy eszméletlen csípett a kúp... mit tudom én már milyem kúp volt, de nem is használtam el teljesen. Lehet hogy ki vagy sebesedve? Vagy azért csíp mert ott van a gyulladás.
2022. márc. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem bírod a jódot.
2022. márc. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

De, rhadtul, ugyanis egy gyulladt felületre helyezed fel.


Ki kell bírni, sajnos, de idővel, ahogyan szűnik a probléma a csípő érzés is megszűnik.

2022. márc. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Cubina ***** válasza:

Próbáld ki ezt: [link]


Nagyon hatékony, mindig ezt használtam, amikor gond volt "odalent". Elég volt egyszer-kétszer alkalmazni, és megszűnt a probléma.

2022. márc. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!